Galeria nagrobków

Przedstawiamy Państwu galerię nagrobków ekskluzywnych, grobowców, nagrobków pojedynczych i podwójnych oraz nagrobków dziecięcych i nagrobków urnowych o różnej wielkości i kolorystyce.
Działem szczególnym, kóremu poświęcamy wyjątkową uwagę są nagrobki i grobowce wykonane według naszych autorskich projektów na życzenie klienta.

Obok linii nagrobków oryginalnych oferujemy Państwu nagrobki w standardowej wersji, są one dostępne w postaci wyrobów gotowych na wystawie.

Bogata wystawa przy Zakładzie Kamieniarskim Granimar Kamieniarstwo Orzechowscy pozwoliła na zaprezntowanie przeróżnych wzorów. Kilkadziesiąt przygotowanych nagrobków preznetuje pełną gamę dostępnych wzorów i kolorów granitu.

Wykonujemy nagrobki różniące się od powszechnie powielanych schematów. Każdy wzór jest niepowtarzalny.

Projektujemy i realizujemy nagrobki z rzeźbą nagrobną na indywidualne zamówienie klienta. Gwarantujemy rzemiosło na najwyższym poziomie. Projektujemy i wykonujemy unikatowe pomniki z pełnymi rzeźbami lub elementami rzeźbionymi w kamieniu. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie rzeźb aniołów, rzeźb portretowych oraz elementów dekoracyjnych. Jesteśmy w stanie wykonać każdą pracę kamieniarską wymagającą ręki rzeźbiarza. Do wszystkich prac podchodzimy indywidualnie.

.